سفر جادویی شکرگزاری(قسمت سوم)

 
آیا زندگی شما جادویی است ؟ 
درست اکنون می توانید بگویید که تا چه حد واقعاً حق سپاسگزاری را در زندگی تان به جا آورده اید. فقط نگاھی به تمامی عرصه ھای مطرح در زندگی تان بیاندازید از قبیل پول، سلامتی، نشاط، شغل، خانه و روابط. عرصه ھای زندگی تان که فراوان و شگفت انگیز ھستند، نتیجه ی به کار
گیری موھبت سپاسگزاری و تجربه ی جادویی حاصل از آن می باشند. ھر گونه کمبود در زمینه ھای مھم زندگی تان به دلیل فقدان یا بی بھره بودن از موھبت سپاسگزاری است.
این یک حقیقت ساده است: شکر نعمت، نعمتت افزون کند / کفر نعمت از کفت بیرون کند. 
وقتی ناسپاس باشید، روند و استمرار جادو را در زندگی تان متوقف کرده اید و برکت ھم نصیبتان نخواھد شد. در صورت ناسپاسی، جریان سلامت بیشتر، روابط بھتر، شادی بیشتر، پول فراوان تر و پیشرفت شغل، پیشه یا تجارتتان را مسدود می کنید. برای ستاندن باید بدھید، این قانون بده و بستان است. امتنان، اھدای تشکرات است و بدون وجود آن خودتان را از جادو و از دریافت ھر چیز دلخواھتان در زندگی بریده اید و جدا کرده اید.
حرف آخر یا اساس حق نشناسی این است که زمانی که ما ناسپاس باشیم، ھمه چیز را در زندگیمان بی اھمیت می پنداریم و ناچیز می شماریم. زمانی که به ھیچ چیز بھا ندھیم به طور ناخودآگاه برای خودمان نیز اھمیت قائل نمی شویم. قانون جذب می گوید که خواھان، خواسته را جذب می کند. لذا اگر قدر چیزی را ندانیم، ھمین نتیجه نیز نصیب خود ما می شود. به یاد داشته باشید، "ھر آن کس که ناسپاسی را به جا آورد، از داشته اش محروم خواھد شد"، مسلماً در مواقع گوناگونی در زندگی تان شاکر بوده اید، اما برای درک و دریافت تغییر جادو و تأثیر تغییر بنیادی در شرایط جاری خود،باید به موھبت حق شناسی مبادرت ورزیده، آن را به عنوان شیوه نوینی در زندگی تان پیاده کنید


برچسب ها: سفرجادویی شکرگزاری ، شکرگزاری ، روانکاوی ، نیایش ،
 
یکشنبه 10 فروردین 1393 04:44 ب.ظ
ممنون از مطالب مربوط به سفر جادویی شکرگزاری. من مطالب رو تا روز شانزدهم کامل دارم. اما بعدش چند قسمت رو ندارم. قسمت های 17 - 18 - 19 - 20 - 22- 24 رو ندارم. ممکنه دوباره بذارید یا برام ایمیل کنید؟ ممنون از لطف تون.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic