سفر جادویی شکرگزاری(روز دوم)

 
* سفر جادویی شکرگزاری *

روز دوم: پاره سنگ سحرآمیز

ھر عاملی که موجب یادآوری حس شاکر بودن شما گردد، در جھت مساعدت به شما در تبدیل کردن مس زندگی تان به طلا به وسیله حق شناسی می باشد و این دقیقاً ھمان اثر تکنیک جادویی می باشد.
"لی برووِر" تکنیک "پاره سنگ سپاسگزاری" را در فیلم و کتابی تحت عنوان "راز" نشان داد، زمانیکه برای ما داستان پدر یک کودک در حال احتزار را تعریف کرد که از پاره سنگی به عنوان نشان سپاسگزاری برای سلامتی پسرش استفاده می کرد و پسرش به طور معجزه آسایی بھبود یافته بود.از آن زمان به بعد این پاره سنگ یک عامل موفقیت اثبات شده و مسلمی، به سود بسیاری افراد در سراسر جھان محسوب شده است که از پول، سلامتی و شادی استفاده کرده اند.
ابتدا، سنگ یا پاره سنگی را پیدا کنید. سنگ کوچکی را انتخاب کنید که در کف دستتان جای گیرد، به طوریکه بتوانید راحت دستتان را مشت کنید. سنگی نرم، بدون لبه ھای تیز و نه چندان سنگین، به گونه ای که وقتی آن را در دستتان نگه می دارید، احساس خوشایندی داشته باشید.
زمانی که سنگ جادویی تان را یافتید، آن را کنارتان در جایی بگذارید که ھنگام قرار گرفتن در بستر آن را به وضوح مشاھده کنید. در صورت لزوم فضای مقابل را به گونه ای تنظیم کنید که ھنگام خوابیدن به راحتی سنگ جادویی خود را ببینید. چنانچه از ساعت زنگدار استفاده می کنید، سنگتان را مجاور ساعت بگذارید.
فردا ، درست قبل از رفتن به بستر برای خوابیدن، سنگ جادویی خود را برداشته، آن را در کف دستتان نگه دارید و انگشتانتان را اطرافش ببندید.
با دقت، تمامی رویدادھای خوبی که در طول روز اتفاق افتادند را مرور کنید و بھترین اتفاق واقع شده را بیابید که بخاطرش تشکر کردید. سپس بابت آن، کلمات جادویی "ممنونم، متشکرم،سپاسگزارم" را بیان کنید و سپس سنگ جادویی را به سرجایش در کنار بسترتان برگردانید.
ھر شب برای بیست و شش روز آینده نیز، ھمین تکنیک سنگ جادویی را دنبال کنید. پیش از خوابیدن، کل روز را مرور کرده، بھترین اتفاق مربوط به آن روز را پیدا کنید؛ در حالیکه سنگ سحرآمیزتان را در دستتان نگه داشته اید، تا حد توانتان بابت آن رخداد خوب، شکرگزار باشید و بگویید "ممنونم، متشکرم، سپاسگزارم"
تمرین ھای شمارش نعمات و سنگ جادویی تضمین خواھند کرد که ایامتان را در حالتی سرشار از رضایت و سپاس آغاز کرده و به پایان می رسانید. در حقیقت، این دو تکنیک به قدری اثرگذار ھستند که به اتفاق ھم، زندگی تان را در ظرف چند ماه تغییر خواھند داد.

(پست بعدی فردا شب ساعت 22 در سایت قرار میگیرد)

برچسب ها: سفرجادویی شکرگزاری ، شکرگزاری ، روانکاوی ، نیایش ،
 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic